19 лютого до Львова з’їхалися міжнародні та національні лікарі-трихологи, щоб взяти участь у 3-му Міжнародному конгресі хірургічного відновлення волосся.

Основний організатор конгресу – Мирослава Новосільська, Почесна Амбасадорка Львова, дерматолог-онколог, трихолог-трансплантолог волосся, Президент Української Асоціації Хірургічного Відновлення Волосся, засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

Незважаючи на виклики часу, конгрес відбувся у Львові вже третій раз поспіль. Ефектне відкриття конгресу, де символічно були присутні прапори країн-учасниць конгресу та лунав гімн України, налаштували учасників на ефективне навчання задля розвитку української медицини.

На заході обговорювали останні розробки з трихології, мікропігментації та трансплантації волосся, обмінювались знаннями та досвідом кращі спеціалісти з різних країн світу.

Учасниками та спікерами були медики з таких країн як Бельгія, Нідерланди, Великобританія, Грузія, Єгипет, Туреччина, Аргентина, Іспанія, Греція, Мексика, Ірландія, Україна, Індія, Німеччина, Польща, Казахстан, Франція. Ті, хто не зміг бути присутнім особисто через обмеження польотів долучились до заходу онлайн.

На конгресі організували  експо-зону, на якій були представлені нові апарати для стимуляції росту волосся з Франції та апарат, який без аналізу крові за кілька хвилин повністю визначає дефіцити в організмі людини. Всі учасники конгресу мали можливість на собі перевірити результат.

Перед подією було організовано швидке тестування на ковід, щоб забезпечити безпеку учасників в залі.

За іншими подіями Асоціації хірургічного відновлення волосся можна слідкувати на їхній ФБ сторінці.