Перший україномовний чоловічий глянець «ЕГОЇСТ» – журнал про розвиток бізнесу та особистості запрошує до Львова Президента Міжнародної Професійної Асоціації Бізнес-Тренерів і коучів – Іцхака Пінтосевича.  Сучасний письменник візьме участь в «EGO FORUM», який відбудеться 2 вересня на Арені Львів.

Захід орієнтований на керівників компаній, топ-менеджерів, спеціалістів з продажів, власників бізнесу, які хочуть розивати власну справу, прокачати бізнесові навички, розширити мережу контактів, залучити нових партнерів. Головний спікер ділитиметься методами ефективних продажів, дієвими практиками особистісного росту, налагодженням бізнес-процесів. Він розповідатиме, як знайти інвесторів для свого проекту, як отримати максимальний результат від команди, виявити помилки на ранніх етпах, вивести бізнес на новий рівень, вмотивувати членів комани, почати досягати цілей без вигорання.

Іцхака Пінтосевич є автором  14 книг, засновником онлайн-платформи з розвитку особистості 5sfer.com,  Почесним Професором з Лідерства бізнес-школи «СИНЕРГІЯ ІЦХАКА ПІНТОСЕВИЧА», в якій навчалося більше 4000 бізнес-тренерів та коучів.

Ознайомитись з детальнішою інформацією та придбати квитки можна на сайті.