9-10 лютого у Львові на стадіоні «Арена Львів» вперше відбудеться унікальна бізнес-подія – Event Industry Forum, що збере топових фахівців event-індустрії та учасників ринку event-послуг. Упродовж двох днів працюватиме п’ять майданчиків, де відбудеться понад 50 лекцій, панельних дискусій, кейсів, спеціалізованих майстер-класів та тренінгів.

Ринок івент-послуг у Львові сформований, однак – недостатньо систематизований. Відтак – Event Industry Forum покликаний об’єднати сферу та дати їй новий поштовх для розвитку, переконана співорганізатор заходу та директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук. «Коли є ринок, люди повинні збиратися та обговорювати ті питання, проблеми й виклики, які перед ними стоять, – зазначає вона. – Віримо, що ця конференція зможе не лише консолідувати ринок, а й показати Львів як потужний майданчик для проведення масштабних заходів».

Форум буде корисний для професіоналів та новачків event-галузі, фахівців сфер PR, маркетингу, SEO, а також журналістів, блогерів, медіафахівців та замовників event-послуг. За словами співорганізатора події – директора компанії Global Events Дениса Ринського, Event Industry Forum 2018 розширить уявлення про event як бізнес, відкриє нові горизонти професії event-менеджера та дасть поштовх для творчості всім учасникам заходу. «Ми прагнемо не лише ідентифікувати івент-галузь в Україні та створити потужний майданчик для обміну досвідом, а й показати потенціал Львова і Західної України у проведенні заходів такого масштабу», – підкреслює Денис Ринський.

Під час заходу буде нагода провести індивідуальні зустрічі, почути знакові кейси та нові ідеї для проектів, побачити технологічні новинки event-індустрії та отримати рекомендації і поради від провідних експертів ринку.

Як зазначає заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, такі події – особливо важливі для реалізації місії Львова як ділової та наукової дестинації. «10 років тому Львів обрав напрям, який дав поштовх розвитку ІТ-індустрії та туристичній галузі. Але світ настільки динамічний та швидкий, що тепер потрібно ставити нові цілі, – розповідає Андрій Москаленко. – Зараз великий акцент ми робимо на сферу креативної економіки, тобто на ті галузі та напрями, які роблять ставку на освіту, постійне навчання та впровадження інновацій. Збільшення кількості конференцій є критично важливим для міста».

Детальна програма та перелік учасників – за посиланням: http://www.eventindustry.com.ua.