Lviv Convention Bureau спільно з  членом міжнародного руху «Емаус» спільнотою взаємодопомоги «Оселя» подали тендерну заявку на проведення Світової Асамблеї «Емаус» у Львові.

Проведення 18 Світової Асамблеї у Львові дасть можливість поширити ідею міжнародного руху «Емаус» по цілій Україні, адже на разі тільки у Львові діє спільнота «Емаус». Проведення Світової Асамблеї руху «Емаус» в Україні зверне увагу української держави, громадськості та засобів масової інформації на проблему бідності, з якою стикається чимало наших співгромадян.

На сьогоднішній день Львів є не лише культурною столицею України, а й важливим діловим центром Західної України з добре розвиненою інфраструктурою. Сучасний аеропорт імені Данила Галицького, стадіон «Арена Львів», понад 70 готелей різного класу, численні заклади харчування забезпечать чудові умови для ефективної роботи делегатів Асамблеї. Львів пропонує помірні ціни, європейську якість, розвинену інфраструктуру, наукову та історичну спадщину. Центральна частина міста занесена до історичної спадщини ЮНЕСКО, тож у середмісті є численні музеї, пам’ятки архітектури та мистецтва.

Львів має багатолітній досвід у проведенні масштабних міжнародних заходів – щороку тут відбуваються численні форуми, конференції, конгреси. Тож, досвідчена команда спеціаліастів допоможе ретально спланувати та провести Асамблею на найвищому рівні.

Це наша перша тендерна заявка, і ми сподіваємося, що Львів тримає таку честь проведення Всесвітньої Асамблеї «Емаус» 2016. Ми з нетерпінням очікуємо на відповідь і нагоду отримати цей шанс!