20 жовтня у Міжнародний Аеропорт імені Данила Галицького прибув перший літак із Мілана (аеропорту в Бергамо). Регулярне авіасполучення між містами відтепер здійснює компанія Ernest Airlines.

На борту лайнера перебувало 102 пасажири, зворотнім рейсом до Мілана полетіли 99 пасажирів. Квиток на перший рейс зі Львова до міланського аеропорту «Бергамо» коштував майже 100 євро. На наступні рейси ціна стартує від 49 євро.

«Ми обрали Мілан тому, що це фінансова столиця Італії. І в цьому місті проживає найбільше українців», – розповів бізнес-девелопер Ernest Airlines Шеді Ел Таннір. За його словами, упродовж першої доби після відкриття продажу квитків в Україні компанія продала 400 квитків.

Зараз польоти зі Львова до Мілана здійснюють двічі на тиждень: щоп’ятниці та щонеділі. А вже з листопада авіалайнери до Бергамо літатимуть у вівторок.

«Ми сподіваємось, що через деякий час із двох рейсів на тиждень перейдемо на 3, 4 або 5», – зазначила директор Львівського аеропорту Тетяна Романовська.

Квитки на рейси Львів – Мілан – Львів можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії та в касах львівського аеропорту.

Нагадаємо, у грудні Ernest Airlines відкриють ще два рейси зі Львова – до Неаполя і Венеції (кожної п’ятниці та неділі).

***

Ernest Airlines – нова італійська авіакомпанія, що є лоукост-перевізником і здійснює перельоти між Італією та Албанією.