Команда Львівського конференц-бюро відвідує Белград на щорічній зустрічі центральноєвропейського регіону  Міжнародної асоціації конгресів та конференцій (ICCA).

З’їзд у Сербії  членів асоціації передбачає чимало цікавих панельних дискусій, де буде йти мова про конференц-індустрію:  вплив та спадок, перехід у цифровий режим: прогрес, конфіденційність, безпека, досвід. Також спікери з учасниками розглянуть питання конкурентоспроможності міст для проведення конференцій, говоритимуть про зміни у корпоративних зустрічах.  А між тим буде чимало неформального спілкування для промоції міста та конференц-бюро, зустрічей, нових контактів та здобутих знань.

Львівське конференц-бюро є єдиним членом ICCA  від України з 2014 року. Львів вже приймав центральноєвропейського регіону літню зустріч ICCA в 2017 році. Темою конференції була «Безпека заходів ділового туризму». У події взяли участь близько 60 делегатів із 10 країн Центральної та Східної Європи. Учасники обговорили стратегію безпечного проведення подій, дії організаторів при виникненні загроз, пов’язаних із безпекою учасників, а також питання кібербезпеки.