Команда Львівського конференц-бюро провела ознайомчу зустріч з переможцями Пакету підтримки в рамках якого 45 конференцій отримають 1 млн гривень. 
На зустріч розповідали про порядок реалізації конкурсу:
  • обов’язки та права переможців конкурсу;
  • правові моменти визначення та роботи з підрядниками;
  • звітування після реалізації конкурсу;
  • підтримка та співпраця з конференц-бюро.
Директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів презентував сфери діяльності, проекти бюро та можливі напрямки співпраці. Серед основних – підготовка пакетних пропозицій та написання заявок для проведення конференц-подій у Львові.

Сьогодні в нас відбулась організаційна зустріч з переможцями програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові», на якій було обговорено механізм дофінансування, деталі функціонування самої програми, тощо. Ми детально роз’яснили, як буде відбуватися наша співпраця з дотримання всіх вимог тендерного законодавства. Ця програма має на меті не лише короткотермінову роботу в рамках Пакету підтримки, а й у майбутньому продовженні співпраці з організаторами конференцій. Для нас важлива промоція Львова, залучення до нашого міста нових заходів та налагодження тіснішої співпраці із локальним середовищем.

Також команда бюро підготувала додаткові інструменти для підготовки та планування конференц-подій у Львові, серед яких оновлений сайт конференц-бюро з цілковито новим розділом “Запланувати подію” (база даних конференц-залів, готелів та сервіс провайдерів).
Захід відбувся в оновленій сесійній залі ЛМР в гібридному форматі з дотриманням карантинних вимог. Переможці конкурсу мали можливість дивитися та ставити свої запитання як онлайн так і офлайн.
Зустріч з переможцями конкурсу можна переглянути у записі.