Команда Львівського конференц-бюро продовжує Програму “Пакет підтримки конференц-індустрії”, яка спрямована на фінансову, експертну та інформаційну допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуватимуться у Львові у 2022 році. Прийом заявок триває з 29 листопада 2021 року по 31 січня 2022 року. 

!!! ПРОДОВЖЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПАКЕТ ПІДТРИМКИ – 2022 ДО 11 ЛЮТОГО 11:00. 

Досі не впевнені, чи можете скористатися можливостями Пакету підтримки, тоді рекомендуємо прочитати відповіді на часті запитання.

Як подати заявку на участь в конкурсі для  отримання Пакету підтримки?

Потрібно заповнити форму до 31 січня 2022 року. Опісля спеціальна комісія обирає переможців, враховуючи критерії.

         Хто може подавати заявку?

Заклади вищої освіти, науково-дослідні, медичні установи або фізичні особи-підприємці/юридичні особи-організатори заходу

Яку максимальну суму я можу отримати для своєї конференції?

Кожен захід, який стає переможцем цього конкурсу, отримує відшкодування витрат на організацію заходу у розмірі 25 000,00 грн, що не повинно перевищувати 50 відсотків загального бюджету заходу.

У якій формі здійснюється фінансування заходу переможця?

Фінансування заходів, які перемогли у конкурсі, здійснюється у формі відшкодування (компенсації) витрат переможця конкурсу.

Як переможцю отримати відшкодування витрат?

Для укладення договору про відшкодування витрат юридична особа чи фізична особа-підприємець надає ЛКП “Львівське конференц-бюро“ копію підписаного договору з контрагентом та рахунку. Після надання цих документів не раніше 5 робочих днів перед початком заходу та не пізніше 7 робочих днів після заходу ЛКП “Львівське конференц-бюро“ оплачує відшкодування (все залежить від того, наскільки швидко переможець надасть документи ЛКП).

На які статті витрат можна використати кошти?

Відшкодуванню підлягають будь-які витрати на організацію заходу, на які переможець буде мати договір, рахунок, акт/накладну.

З якими підрядниками я можу працювати?

Переможець обирає підрядників на власний розсуд (підрядник має бути офіційно зареєстрований як юридична особа чи фізична особа-підприємець).

Чи можу я обготівкувати кошти?

Ні, ЛКП «Львівське конференц-бюро» може оплачувати кошти лише по перерахунку згідно з договором відшкодування на рахунок переможцю. А переможець оплачує кошти підряднику.

Чи може ЛКП «Львівське конференц-бюро» оплатити кошти підрядникам переможця ?

Ні. ЛКП «Львівське конференц-бюро» оплачує кошти на рахунок переможця не раніше 5 робочих днів до заходу. Переможець самостійно оплачує підряднику вартість послуг.

 Які документи потрібно подати після проведення заходу?

Переможець конкурсу після проведення фінансування заходу надає конференц-бюро у строк, що не перевищує 2 (два) тижні після завершення заходу:

  • документи, які підтверджують здійснення витрат (копії актів наданих послуг/накладних і платіжних доручень про здійснення оплати);
  • фінансовий та творчий звіти в друкованій та електронній версіях.

Що робити, якщо мій захід переноситься на невизначену дату впродовж року чи на наступний рік через карантинні обмеження?

Написати лист до ЛКП «Львівське конференц-бюро» задля збереження фінансування на 2022 рік. Можливість фінансування  не переноситься на наступний рік.

Чи може Львівське конференц-бюро організувати мені конференцію?

Львівське конференц-бюро не є організатором подій, але може надати організатору конференцій контакти необхідних підрядників, професійних організаторів подій та домовитись про знижки в готелях/локаціях.

Чи обов’язково на промоційних матеріалах додавати логотип конференц-бюро?

Так, обов’язково. Рекомендації правильного висвітлення промоційних матеріалів буде надано організатору після оголошення переможців конкурсу.