Львівське конференц-бюро продовжує термін подачі заявок на дофінансування національних та міжнародних конференцій у Львові у 2022 до 11 лютого 11:00 год 2022 року.

 

Враховуючи нову хвилю COVID-19 та розуміючи усі ризики пов’язані з епідеміологічною ситуацією, з яким стикаються організатори конференц-подій, команда бюро надає більше часу, щоб запланувати Ваш захід у Львові у 2022 році та подати заявку на Пакет підтримки.

Умови залишаються незмінні. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити онлайн-заявку, яка містить короткий опис конференц-події, склад організаційного комітету та кошторис заходу. 

Пакет підтримки – це Програма Львівського конференц-бюро, яка передбачає підтримку національної конференц-індустрії шляхом стимулювання національних, міжнародних асоціацій та професійних організаторів конференцій проводити конференц-події у Львові. Програма є одним із ефективних інструментів допомоги конференц-індустрії та пом’якшення наслідків впливу глобальної кризи, спричиненої пандемією.  

Що включає в себе Пакет Підтримки?

Фінансування:

  • 1 мільйон гривень (40 конференцій по 25 тис грн).

Експертна підтримка:

  • персональний конференц-менеджер, який допомагатиме з усіма питаннями співпраці з локальним бізнесом та міською владою;
  • координація роботи з локальним бізнесом та професійним середовищем від Львівського конференц-бюро;
  • організація ознайомчих візитів перед проведенням конференції. 

Інформаційна підтримка:

  • можливість висвітлити на сайті та соціальних мережах Львівського конференц-бюро, сайті Львівської міської ради інформацію про конференцію; 
  • рекомендації, чек-листи щодо планування та проведення заходів у Львові від Львівського конференц-бюро.

Для кого?

Програма спрямована на допомогу організаторам національних та міжнародних конференцій, що відбуватимуться у Львові у 2022 році. Заявки на участь можуть подавати заклади вищої освіти, науково-дослідні, медичні установи або фізичні особи-підприємці/юридичні особи-організатори, які планують проводити свої конференц-події  у Львові у 2022 році. 

Хто визначає переможців?

Переможців обирає Керівна Рада Програми способом відкритого голосування простою більшістю голосів від загального складу, враховуючи критерії.

До 11 лютого 2022 року подати заявку, щоб стати членом Керівної Ради можуть:

  • Почесні Амбасадори Львова;
  • Представники закладів вищої освіти м. Львова;
  • Представники науково-дослідних установ.

Результати відбору конкурсу будуть оголошені на сайті Львівського конференц-бюро та сайті Львівської міської ради в другій половині лютого 2022 року. 

Як отримати?

Необхідно подати заявку до 11 лютого 11:00 2022 року.

Ознайомитися з усіма положеннями Програми та повним складом Керівної Ради.

Більше про реалізацію Програми у 2021 році